Współpraca

Chętnie podejmiemy współpracę począwszy od wynajmu powierzchni biurowo-usługowych w obiektach zlokalizowanych w Bielsku-Białej, jak również wynajmu krótko i długookresowego naszych 16 apartamentów zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta.

 

We współpracy z naszymi klientami preferujemy długofalowe kontakty handlowe, pełne zachowanie zasad etyki oraz uczciwości jak i jasno zdefiniowane zadania dla nas i oczekiwania ze strony klienta. Sukces Państwa jest bowiem naszym sukcesem. Utrzymujemy przyjacielskie stosunki z naszymi partnerami handlowymi. 

 

Wyczerpujących informacji, jak również odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 - KONTAKT.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Aktualności

Rozpoczeliśmy budowę kameralnych apartamentów w Cygańskim Lesie

30-07-2018
Właśnie ruszyła budowa ekskluzywnego kompleksu ośmiu apartamentów w Cygańskim Lesie przy ul. Pokoju. Wszelkie szczegóły w zakładce
 

Wynajem apartamentów zakończony

08-02-2017
Wynajem naszych apartamentów po dość krótkim czasie została zakończony sukcesem. Zainteresowanie było ogromne. Gratulujemy naszym najemcą dobrego wybory. Życzymy udanej...
 

Wynajem powierzchni biurowo-usługowej w ścisłym centrum Bielska-Białej

16-12-2016
Ostatnie powierzchnie biurowe w naszym budynku. Powierzchnie od 35-80m2 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
 
Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach.
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: